dzisiaj lub kiedyś - Sty 2010r.

gabinet figur woskowych

26 stycznia 2010

walesa

 

Dnia 26 stycznia o 10.13 obserwowałem naszego Prezydenta. Miałem zaszczyt zapiąć mu guzik u marynarki. Fakt ten został zarejestrowany na innym blogu. Zwraca uwagę prawy dolny róg zamieszczonej tu fotografii. Widnieją tam narzędzia. Prawdopodobnie zostaną użyte jako decydujące argumenty w walce politycznej o kolejną prezydenturę. Myślę że unieruchomiony na zdjęciu gest powitania może być dla mnie nowym krokiem w niepewną przyszłość (jak to drzewiej bywało z bohaterami poprzednich historycznych fotografii).

Więcej fotografii zobaczysz w galerii fotografii.

JHBelsi są wśród nas

15 stycznia 2010

Jothabels

JHBelsi są wśród nas. Jak informacja niesie 15 stycznia 2009 odbyła się premiera filmu JotHaBelsi Elwina Flamingo. W filmie prezentowana jest grupa nie odkrytej i niepoznanej formacji czy też ruchu społecznego o nazwie JHB-elsi. W poszukiwaniu odpowiedzi kim są, reżyser wykorzystał światowej sławy postaci o wielojezycznym i wielokulturowym znaczeniu.

 

Święto suszonej choinki

05 stycznia 2010

 

choinka

Zakończył się czas obchodów Suszonej choinki. W tym czasie każdy świętujący, w laicki sposób przed 24 grudnia zaopatruje się a następnie ozdabia swoje drzewko.